Виразка шлунка.

Опубликовано Станислав в

До Гомеопатичної консультації звернувся чоловік 55 років зі скаргами на біль у ділянці шлунка. В анамнезі виразка 12-ти палої кишки і ерозія шлунка, що періодично загострюється. Болі посилювалися після їжі, іноді натще. Також хворим надано ендоскопічне обстеження шлунка.

В алопатії прийнято вважати, що причиною виразки шлунка є найчастіше Helicobacter pylori, навіть у 2000-х роках за це відкриття дали Нобелівську премію з медицини. Скільки чоловік не приймав антибіотиків та засобів, що зменшують кислотність, досягти стійкого ефекту йому не вдалося, хвороба весь час поверталася. Але наші пацієнти «підкованіші» в питаннях медицини і знають, що причина хвороби зовсім не в Хелікобактері, він вже сів на підготовлений ґрунт, а вразили тканину спочатку Найпростіші, роду Трихомонади.

Якщо запитати чому збільшується кислотність шлунка — то це звичайно буде розвиток сикотичного міазму (див. відео «Як розвиваються Хронічні захворювання»), як непряме підтвердження моїх слів – раніше* при виразці шлунка хворим давали Метронідазол, протимікробний препарат, і на якесь Час хворим ставало легше, але жгутикові найпростіші приймають L-форми, то «лікувати» їх антибіотиками абсолютно марно.

В даному випадку знадобилося небагато гомеопатичних засобів, щоб прибрати сикотичний міазм і отримати стійке загоєння слизової оболонки: Med, Nux-Vom, Thuja, Chimaphilla.

 Через кілька тижнів скарг у хворого немає.

*мова йде про 50-80 р.р. минулого століття, тоді не знали зв’язку між виразкою шлунка та ураженням слизової оболонки Жгутиковими, і препарат давали суто інтуїтивно.

Рубрики: Випадки